Yemezler


Şimdilerde Türkiye’de terör sevicileri ile birlikte haçlı birliğinin ağzından düşmeyen bir kelime var ‘Faşist Türkler’

Dünyada baktığımız zaman belki de milliyetçilik konusunda en masum ülke Türkiye’dir. Çünkü Türkiye’nin adı ne Hitler gibi katliamlarla ne de Mussolini gibi sert bir diktatörlük ile anılmıştır.

Türkiye’ye “Ermeni soykırımı yaptınız” diyen Almanya’nın geçmişini anlatmaya gerek bile duymuyorum.

Hindistan mesela; dini ve mezhepsel kavgalar, etnik çatışmalar ve kadınlara olan cinsel tacizleriyle ünlü. Pakistan; komşusu Hindistan’dan etkilenmiş olacak ki, durum onlarda da pek farklı değil. Sunni- Şii kavgası hala devam ediyor. Ülke her geçen gün büyük yaralar alıyor. Bunlarda dini kavgaların yanın da kabileler bile kavga ediyor. Rusya var bakın; Rus olmayanlara iyi gözle bakmıyorlar, Çinliler, Afrikalılar ve Kafkasyalılar bu ayrımcılığın ilk bloğundan yer alıyor. Göçmenlere ve yabancı işçilere yaptıkları terbiyesizlikler dünya vitrininde gösteriliyor. İsrail var;  geçmişte kendilerine yapılanlardan ve zulümlerden hiç ders almamış gibi Araplara saldırıyor, her geçen gün topraklarını işgale ederek yaşamlarını esir altına almaya çalışıyorlar Filistinlilerin. Almanya; dünya Almanya’yı sanayi ile Mercedes ile falan tanıyor eyvallah da bir de kirli geçmişleri var onu ne yapacağız? Japonya; iyi ülke, hoş ülke diyoruz ama ille çekik gözlü olacaksın kardeşim diyor onlarda. Brezilyalılara ırkçılık yapıyorlar, bazı vatandaşlarına bile ırkçılık uyguluyorlar bre insaf be. O da çekik gözlü kardeşim. Avustralya; bakmayın siz öyle tatliş bir ismi olduğuna. Dünyanın en ayrımcı 3. Ülkesi, adamlarda göçmen alerjisi var. Hindistanlılar göç ediyor buraya, gıcıklar bizim kırmızı noktalı kardeşlerimize.  Zaman zaman hızlarını bizim Hindulardan alamıyorlar, birbirlerine giriyorlar.

İngiltere; en büyük Chelsea, Manchester diye bağırmadan bir bekleyin. Diego Costa’da gelmedi zaten ama daha önemli konular var. Bu bizim İngilizler daha siyahî kardeşlerimizi bile kabul edemedi. 2004 yılında bir araştırma yapıldı, iyi okuyun şimdi 84.000 siyahî İngiltere de ırkçı saldırıya uğramış. Şimdi konumuza dönelim. Amerika; Trump’un gelişi ile iyice zıvanadan çıktı eyvallah da Amerika hiçbir zaman akıllanmadı ki, Türkler asker doğmuştu, bunlar asker olmaya çalışıyor. Dünya’da ırkçılığın ve ayrımcılığın en fazla olduğu ülke onlar. Kızıl derili kardeşlerimiz vardı, geldi bu Amerikalılar katletti adamları, topraklarını çaldı. Topraklar kendilerininmiş gibi Afro-Amerikalılara polis şiddeti uyguluyorlar. Trump’un son icraatlarını hep beraber izledik. Ayda bir polis şiddeti kendini gösteriyor.

EEEE neymiş, efendim; Türkler faşistmiş.

Ne yapıyor Türkler;

Savaştan kaçan Suriyelileri besliyor, Arakan’a yardımı 10 katına çıkardı. Karadeniz’e, İç Anadolu’ya git acıktım de, ne rengine bakarlar ne dinine önce karnını doyururlar sonra bağrına basarlar.

Pascal’a, Çorumlu Amir’e sorun bakalım bir gün bile ters bir şey yaşamışlar mı? Galatasaraylılar nasıl aşık Gomis’e, Fenerliler neden seviyor bu kadar Sow’u veya Beşiktaşlılar Dembe Ba’ya niye şarkı yaptı?

Türkler vatanlarını koşulsuz şartsız seviyorlar diye batıyor size, sizin ülkelerinizde insanlar cebini, menfaatlerini, önce kendi varlıklarını düşünüyor diye batıyor size Türklerin vatan sevgisi.

O yüzden sürekli fitne, fesat pompalıyorsunuz bu topraklara. Fransızların, Almanların, Amerikalıların kendi ülkelerinde ırkçılık yapıp, Türkiye’ye ahkâm kesmeleri tesadüf değildir kardeşim.

Kendi tavuğuna kış diyemeyen Türkiye’ye demeye kalkıyor.

Yemezler…

Barış Yahya Çinçin

10 Eylül 2017

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: