YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Geçtiğimiz gün Samsun da oynanan Beşiktaş – Konyaspor Turkcell Spor Kupa futbol maçı öncesi Beşiktaş taraftarının “Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa” pankartı, izinsiz olduğu gerekçesiyle stada alınmadı, lakin maçı izleyen herkesin gördüğü üzere kesici ve delici aletlerle Konyaspor taraftarı stada alınmış.

Beşiktaş taraftarının “YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA” yazan pankartına izin yok ama kesici aletler taşıyan Konyaspor taraftarına izin var !

İzmir Marşını söyleyen Beşiktaş taraftarını yuhlayan Konyaspor taraftarlarına da sormak lazım ! İzmir Marşının hangi sözü sizin zorunuza gidiyor !

Bilgi dağarcığı sosyal medyadaki sözde delikanlılık sayfalarında okuduğu sözlerle sınırlı olan bu çomar sürüsü kuşkusuz, Anadolu’nun yüz karası. Gazla çalışan ve toplandığında her türlü pisliği yapabilecek bu güruh bir an evvel kontrol altına alınmalıdır. Aksi takdir de toplumun birlik ve bütünlüğü ciddi tahribat alacaktır.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın: ‘Siyaset yapmak isteyen siyasetçi olsun’ açıklaması ise cahilliğin dışavurumudur. Milli Eğitim Bakanlığından talebim, Fikret Orman’ın yeniden ilk okula gönderilmesidir. Fikret Orman yeniden okula gönderilsin ve Mustafa Kemal Atatürk’ün basit bir siyasetçi değil Kurtuluş Savaşının mimarı ve ülkemizin kurucusu olduğunu, yani siyasetin çok üstünde bir değer olduğunu öğrenmeden de mezun edilmesin !

Atatürk’e ve cumhuriyete karşı saldırıların had safhaya ulaştığı, irticanın hortladığı bu günlerde Atatürk’e ve devrimlerine sıkı sıkıya sarılmak her vatanseverin boyun borcudur. Vatansever Beşiktaş taraftarı da bunun gereğini yapmıştır. Çarşı grubunu canı gönülden kutluyorum.

Atatürk devrimlerini yok etme hülyasına kapılan soytarılar bilmelidir ki; Türk Gençliği devrimlerin bekçisidir ve Bursa Nutkundan aldığı feyz ile devrimleri ve devrimlerin mimarı Atasını her daim yaptıklarıyla yaşatacaktır.

 

Ahmet Ayçiçek

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: