ACIOĞLU ÇALIŞMALARA TAM GAZ DEVAM EDİYOR!


Geçmiş yıllarda CHP İskenderun ve ADD(Atatürkçü Düşünce Derneği) İskenderun gençlik kolları başkanlığı görevlerinde bulunan İskenderun Lions Ajans Akdeniz bölge sorumlusu Volkan Acıoğlu ile Lions ajans kurucusu Ramazan Durmuş  çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

 


Önceki dönemlerde CHP İskenderun ve ADD İskenderun gençlik kolları başkanlığı görevlerinde de bulunan Volkan Acıoğlu, İskenderun’da kurduğu oyunculuk ajansı ile İskenderunlu gençlere oyunculuk yolunda umut olacak. Seçmelerine bu hafta Pazartesi günü başlayan ajans, oyuncu adaylarını beklemeye başladı. İlk günlere göre oldukça yoğun başlayan seçmeler hız kesmeden devam ediyor. İskenderunlu gençlerin başvurduğu seçmelerde Volkan Acıoğlu, İskendenderun Lions Ajans ekibiyle hazır bulundu.

Bilindiği üzere Lions ajans, Türkiye genelinde birçok dizi, reklam ve sinema filmine oyuncu göndermişti. Lions ajans 2008 yılında Ramazan Durmuş tarafından kurulmuştu.
İskenderun’da beğenilen ve gelecek görülen gençler İstanbul’daki Lions ajans yetkilileri ile irtibat kurularak, İstanbul’a gönderilecek.

İskenderun Lions Ajans ile ilgili konuşan Volkan Acıoğlu;
“İlgiden dolayı oldukça memnunuz. Gençlerimiz gidip gelmeye başladı. Bizde aralarında yetenekli olanları, oyunculuğa eğilimi olanları seçerek Türk sineması ve dizi sektörüne kazandırmayı planlıyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: