Akape’nin akıl hocası, hukukçusu Burhan Kuzu resmi twitter hesabından Feto ile Kemal Kılıçdaroğlu’nu yan yana gösteren photoshop’lu bir fotoğrafın altına ” Yıl 1994 SGK Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Fethullah Gülen’le Atatürkçü Düşünce Derneği konferansında” yazarak yayınladı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun kafasının amatör şekilde kesilip, yapıştırıldığı fotoğrafın orjinalinde ise Erdoğan var.

Akape’nin pek değerli hukukçusu Burhan Kuzu, gelen tepkiler üzerine fotoğrafı kaldırarak “hep onlar mı uyduracak biraz da biz uyduralım” açıklaması yapıyor. Açıklamaya bak: özrü kabahatinden beter. Yüzsüzlüğün bu kadarı, pes doğrusu !

Fethullah hocası ile daha dün kameralar önünde sırıtarak poz veren Kuzu, kuruluşundan bugüne dek Feto başta olmak üzere zararlı tüm cemaatlere karşı mücadele vermiş olan ADD’ye iftira atma gafletin de bulunuyor. Ey Burhan Kuzu sen de alayınız da haddinizi bileceksiniz ! ADD sizin dilinizi yakar !

Sizin tarihiniz, emperyalizme satılmış hainlerle, sahtekar hocaefendilerle, üfürükçülerle, şeyh takımıyla doludur. Atatürkçü Düşümce Derneği’nin geçmişi ise tertemizdir.

ADD’nin tarihinde, vatan topraklarını emperyalizme peşkeş çeken hainler yoktur. Yabancı petrol şirketlerinin vandallığına karşı ömrü boyunca mücadele veren Prof. Dr. Muammer Aksoy vardır.

ADD’nin tarihinde, din tüccarları yoktur. Üfürükçülükle uğraşmak yerine İslam dinini bilimsel şekilde araştıran İlahıyatçı Doç. Dr. Bahriye Üçok vardır.

ADD’nin tarihinde, ABD şakşakcısı yandaş gazeteciler yoktur. Gerçekleri ve bu ülke üzerine oynanan oyunları köşesinde korkusuzca yazan Uğur Mumcu vardır.

ADD’nin tarihinde, dün ‘a’ dediğini bugün inkar edip ‘b’ diyen dönekler, soytarılar yoktur. Hainlerin üstüne keskin kalemiyle hücum eden Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı vardır.

Sen ve senin ayarındakilerin, fetoyla kameralara sırıtarak pozlar verip, “muhterem hocaefendi” diye hitap ettiği günlerde, Feto cemaatinin pisliklerini korkusuzca haykırdığı için şehit edilen Doç. Dr. Necib Hablemitoğlu vardır. ADD’nin tarihinde koruyup, kolladığınız Ensar vakfında yaşanan rezaletler yoktur.  ADD’nin tarihinde din tüccarı, şeyh, şıh, üfürükçü yoktur. ADD’nin tarihinde “ayakkabı kutuları” yoktur. ADD’nin tarihinde makam peşinde koşup, bakan olamayınca twitter’da ağlayanlar yoktur. Barzani ile halaya duranlar, Ypg’li teröristin düğününe katılanlar da yoktur.

ADD’nin tarihinde canını, vatanı için feda edenler vardır. Doğrular uğruna şehit düşenler vardır. Ergenekon, Balyoz kumpaslarına karşı mücadele vardır. Her türlü gerici ve bölücü yapılanmaya karşı mücadele vardır. ADD’nin tarihinde Kuva-yi Milliye ruhu vardır. Atatürk vardır. Vatan aşkı ve Memleket sevdası vardır.

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin geçmişi tertemizdir. Dün ki hocaefendinle ilgili tek kare fotoğraf bulamazsın. Beceremeyip eline yüzüne bulaştırdığın photoshopla debelenerek, ADD’ye iftira atmaktan vazgeç. Bu halk, kuruluşundan bugüne dek üzerine oynanan oyunlara, atılan iftiralara, kurulan kumpaslara, gerici ve bölücü terör örgütlerinin suikastlerine rağmen Feto cemaatiyle mücadele veren Atatürkçü Düşünce Derneği’ni de, Feto ile yıllarca omuz omuza yürüyen sizleri de çok iyi biliyor.

Ahmet AYÇİÇEK

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: