Avrupa’nın ve ABD’nin Atatürk ve Türk düşmanlığın sebebi Çanakkale’dir, Kurtuluş Savaşı’dır, Lozan’dır.

Atatürk düşmanı, İslamcı geçinen kişiler emperyalistlerin paralı tetikçilerdir. Bu kişiler İslamcı falan da değildir. Haçlı ittifakının Türkiye’de ki ajanlarıdır.

Saldırılarına önce İnönü üzerinden başladılar. Daha sonra Çanakkale’de Atatürk gerçeğini yok saymaya çalışarak, Kurtuluş Savaşı’nın hiç olmadığını iddia ederek devam ettiler.

Sonra bir “Dersim Ajitasyonu” sokuldu devreye. Bizim büyük solcularımız (!) hemen oltaya takıldı. Dersim Yalanları ile Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığı aşılandı. Atatürk’e katliamı hatta soykırımcı faşist diktatör görüntüsü verilmeye çalışıldı.

AKP iktidarı ve Erdoğan bu hareketlere hep göz yumdu, hatta destek verdi. Dersim yalanları bizzat Erdoğan tarafından devreye sokuldu. Hüseyin Çelik “Çanakkale’de bal gibi yenildik.” dedi. Genelkurmay Başkanlığı 18 Mart’ta Atatürk’süz afiş yaptı.

Erdoğan’ın “İki Ayyaş” çıkışını unuttunuz mu? Aslında herkes neyi kastettiğini anlamışken Erdoğan gelen tepkiler üzerine geri adım attı. Kimi kastettiğini açıkca söylemeye cesaret edemedi.

Atatürk’e yapılan saldırılar ve hakaretler 16 Nisan Halk Oylaması’nda çıkan şaibeli “Evet” sonucunun ardından sistematik bir biçimde arttırıldı. TVNET kanalında yayınlanan dergi denen kağıt israfı ile aynı adı taşıyan “Derin Tarih” programında çakma tarihçiler Süleyman Yeşilyurt, Yavuz Bahadıroğlu ve Mustafa Armağan Atatürk’e ağır hakaretlerde ve iftiralarda bulundu. Nur cemaatinin hocalarından Hasan Akar ise Atatürk’e küfür etti.

Gelen tepkiler ve açılan davalar sonucu Hasan Akar ve Süleyman Yeşilyurt hakkında tutuklama kararı verildi. Mustafa Armağan hakkında ise 4,5 yıl hapis istemi ile iddianame hazırlandı.

Süleyman Yeşilyurt tutuklandıktan 19 gün sonra tahliye edildi. Hasan Akar ise hala firari.

Lozan konusunda ise “Mustafa Armağan” denilen çakma tarihçi ve Derin Tarih denen paçavra ile yürüdüler. Bu kesimin aslında bütün derdi Lozan Antlaşması’dır.

Atatürk’e ve İnönü’ye yapılan saldırılar Lozan ile hesaplaşma derdinde olan haçlı ittifakının projesidir. Projelerini Atatürk ve laik bağımsız Türkiye Cumhuriyeti düşmanları ile, Fetöcüler ile, PKK’lılar ile sürdürüyorlar. Atatürk ve İnönü üzerinden Lozan’ın hezimet olduğunu Türk halkına kabul ettirip Sevr’i geri getirmek istiyorlar. Unutmayın ki “Lozan Antlaşması” Türkiye Cumhuriyeti’nin tapusudur. Lozan giderse Sevr gelir!

Ne yaparlarsa yapsınlar bu ülkenin insanlarının kalbinden Atatürk’ü silemediler. Ve ne yaparlarsa yapsınlar silemeyecekler! Başarılı olamayacaklar!

Bu topraklarda Mustafa Kemal’ler yenilmeyecek!

Zeki ATICI
2.6.2017

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: