İZMİR VALİSİ 19 MAYIS’I YASAKLADI!.. BELEDİYE RESTİ ÇEKTİ!..

BELEDİYE BAYRAM KUTLAMASINI YAPACAK

Gözlerin çevrildiği İzmir Büyükşehir Belediyesi  kutlama programında hiçbir değişiklik yapılmadığını açıkladı. Belediye, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde değişiklik yapmadı. Konser, dans ve spor etkinlikleriyle gerçekleşecek festivalin kalbi İnciraltı Kent Ormanı’nda atacak.

GENÇLİK FESTİVALİ ÜÇ GÜN SÜRECEK

İzmir Gençlik Festivali kapsamında, 46 farklı üniversiteden gelecek 1200 öğrenci, festival süresince çadır kurarak konaklayabilecek. Gençlerin yemekleri İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak. Manga, Şebnem Ferah, Mor ve Ötesi gibi sevilen sanatçı ve grupların yanı sıra, üç gün boyunca onlarca genç müzik grubu sahne alacak. 18 Mayıs’taki Manga konseri ile 20 Mayıs’taki Mor ve Ötesi konseri İnciraltı Kent Ormanı’nda, 19 Mayıs’taki Şebnem Ferah konseri ise Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda yapılacak. Ayrıca, o gece İzmir semaları havai fişek gösterisi ile ışıldayacak.

Ayrıca Izmir’in CHP’li ilçe belediyeleri de konserlerle, fener alaylarıyla, yürüyüşlerle 19 Mayıs çoşkusunu doyasıya yaşayacak.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: