İstanbul 2017′ ye kanlı terör eylemi ile girdi.Olay yerine çok sayıda sağlık ekipleri geldi ve geniş güvenlik önlemleri alındı.Yer; Reina- İstanbul…

İstanbul’ un ünlü eğlence merkezlerinden Reina’ ya Arapça konuşan teröristin uzun namlulu silahla saldırısı sonucu 2′ si Polis 39 kişi yaşamını yitirdi, 69 kişi de yaralandı. Gece kulübünde 700- 800 kişi bulunuyordu. Terörist önce kapıdaki 1 polis ve 1 vatandaşı Şehit ettikten sonra içeri girip silahı ile kurşun yağdırdı. Güvenlik kameralarına da görüntülerin yansıdığı terörist olay yerinden kaçtı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ATATÜRK Havalimanı’ ndan açıklamalarda bulundu. ” 39 insanımız hayatını kaybetti, 21′ nin kimliği belli değil,18′ nin kimliği tespit çalışmalarına devam ediliyor. Ölenlerin 15′ i yabancı uyruklu, 5′ i ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı.Kimliği belli olmayanlarla ilgili çalışmalara devam ediliyor…4 ‘ ü ağır, 69 kişinin de tedavilerine devam ediliyor.” dedi(1)

SORU ŞU: İstanbul El- Bab mı oldu? Arapça konuşan Noel düşmanı bu teröristleri ülkemize kimler doldurdu? Reyhanlı katliamı şimdi Reyna katliamına mı dönüştü? Kanlı terör eylemini gerçekleştiren terörist nasıl oldu kaçabildi? Bunca insanı katleden kâfir Terörist şimdi nerede ???

İstanbul kimlerin elinde?

Bu kaçıncı terör saldırısı? Görüldüğü üzere artık Güvenlik güçleri bile terör saldırılarında yeterli değil. Zira güvenlik güçleri bile teröre kurban gitmedi mi?  Bugüne kadar kaç emniyet müdürlüğü, kaç Jandarma karakolu terör örgütleri tarafından basıldı, kaç canlı intihar bombacısı bomba yüklü araçlarla kaç emniyet birimlerinde kaç çeşit bombalar patladı?  Kaç vatan evladımız canından oldu? Sorunun ana kaynağı Suriye savaşı bahanesi ile Türkiye’ye elini kolunu sallayıp giren Mülteci kılıklı teröristler!!. Bu acı gerçeği halen neden anlamak istemiyor birileri? .İstanbul’ u kana bulayan IŞİD terör örgütünün Türkiye genelinde kaç resmi ofisi var? Devleti yöneten irade buna neden göz yumdu? IŞİD Müslüman olduğu için mi ne diyecekler kim bilir? .MİT ne görev yapıyor, bu nasıl istihbarat anlayan var mı? O terörist oraya taksi ile nasıl geldi? Uzun namlulu silahla oraya kadar nasıl gelebiliyor, oraya gelene kadar hiç kimse görmedi mi?

Hawaii’ de ailesi ile birlikte yan gelip yatan Obama’ nın= canlı o bombanın Arapça konuşan uzun namlulu tetikçileri Reina’ yı kana bu buladı, İstanbul’u ağlattı ! 
Katil Obama şimdi kimi kınıyor?!(2)

BARACK, HUSSEIN VE O BOMBA=EL-BAB = EL- BOPANAYASA!

Barack = Türkçe okunuşu ile BARAK ; ”Türkmen Barak Aşireti..”
Hussein = Kerbela’ da yezitler tarafından başları kesilerek katledilen 12 İmamlardan biri İmam Hüseynin adı… Barack Hussein Obama’ nın ikinci ismini İmam Hüseyin miş gibi algılayan Türkiye’ deki gericiler ; Obama ABD’de  seçimleri kazandı diye Obama’ yı Müslüman sanıp Obama için Van’ın Gürpınar ilçesi Çavuşköyü sakinleri Kurbanlar kesti… (3) “Uzaylı Mustafa” lakaplı Mustafa Topaloğlu da” OBAMA'” diye şarkı yazıp söyledi, sanatı ve sanatçıyı kirletti!(4)

Dünyaya dehşet saçan Haçlı neferlerinin dinler arası diyalog safsataları ile İslam coğrafyasına yönelik her türlü İngiltere merkezli fitneyi harmanlayıp yöneten Obama Yönetimi= BOP ve Genişletilmiş Kuzey Afrika projesi ile etnik ve mezhepsel fitne merkezli o canlı bombaları = obamaları ; ikiz kulelerin FBI destekli CİA ( FCİA) tarafından bizzat patlatılması bahanesi ile önce Afganistan ‘ da El- Kaide terör örgütünün hayalet lideri Usama 1000 La’ DİN’ i avlamak bahanesi ile önce Afganistan’ a giren ABD askerlerinin Ortadoğu’ dan esip kan rüzgârları ile ulus devletleri yıka yıka Türk’ ün ata yurduna doğru ” Demokrasi, Büyük İslam Birliği ve Dinler Arası Diyalog” politikaları ile giren “The Arrival” – Gelenler sinsinati ilimunati ekibi, kanlı Am- Eri- KAN demokrasisini Türk Dünyasına bakın nasıl getirdi!

Afganistan ‘ da ” Afganistan İslâm Emirliği” yıkıldı, Taliban rejimi sözde yenilgiye uğratıldı. 2001 yılında başlayan Afganistan savaşı Amerika’ da İkiz Kulelerin patlaması dolayısı ile başlamıştı. ABD ve Birleşik Krallık önce hava bombardımanını daha sonra da takviye güçlerle beraber Afganistan’ a asker indirdi. 2002′ de artık bu savaşı planlayan gerçek oyuncular bizzat sahaya indi; Amerikan ve İngiliz askerleri ” Kuzey İttifakı” ile savaşa katıldı. Daha sonra gerginlikler üzerine NATO güçleri Koalisyon Güçleri sıfatı ile Afganistan’ a asker indirdiler. İnen ABD askerleri ilk önce Afgan kadınlarını tecavüz ederek demokrasilerini Afganistan’a işte böyle getirdiler. Afgan kadınları büyük bir yere kapatılarak her gün tecavüze uğrarken ; derken böylece Afganistan’ dan başlayan Amerikan demokrasisi Türkiye’ de tutuklu bulunan Hizbullahçıların serbest bırakılmasını sağladı. Serbest kalan Hizbullahçılar Suriye’ de ÖSO ve El- Nusra terör örgütlerine katıldılar. Birleşmiş terör örgütleri İmam Hüseyin’in kafasını kesenler IŞİD ‘ le birleşip “Muta Nikahı” kıyarak Suriye’ deki müslüman kadınları tecavüz etmeye başladılar.

Yani Afganistan’ da Afgan kadınlarına tecavüz edenler şimdi Suriye’ de birden bire IŞİD oluverdiler!.. Aynı IŞİD uyduruk fetvalarla Musul Kerkük’te de Türkmen kadınlarının ırzına geçti, made in U.S.A IŞİD terör örgütü = NATO destekli tetikçi çete, Musul Kerkük’ te Türkmen kadınlarını canlı canlı yakaladı. Eşlerinin ve çocukların gözü önünde kadınları hem tecavüz hem de sünnet etti. Türk ve Müslüman soykırımı yaptılar…

” Reyhanlı” sözde mülteci kamplarında eğitim gören ÖSO , El- Nusra ve IŞİD; İmam Hüseyin’ in katilleri bu sefer “Allahu Ekber!” tekbirleri getirerek koyun misali insan başı kesenler, artık Türkiye’ de Türk Askerlerini “kafir” diyerek Niğde’ de katletti. Masonlar keçiyi Şeytana kurban ederken; bu başkesenler dili ve dini hiçe sayıp insanları göz göre göre Şeytana kurban etti.Bunların uyduruk fetvaları ile dünya çalkalandı. IŞİD Türkiye’ de bir çok ilde resmi terör ofisler açtı, Türkçe yayın evi bile açan IŞİD’ e MİT ve sağlam irade tamamen sessiz kaldı.

ABD demokrasisi artık Ermenistan ‘ın topraklarını genişletecek kadar haddini aştı!

Büyük İsrail gölgesinde; Büyük Eri- VAN Projesi = Am – Eri – VAN projesi = Muhteşem Davos Fatihi’nin ” One Minute!” duellosu ile Van’ da da yapay depremi gerçekleştirenler ;şekillenen Mavi Marmara’ nın ve uyduruk Ermeni Soykırım 1915 Ermeni Tehciri ana gündemleri ile Türkiye Cumhuriyeti devletini Fransa’ da gerçekleşen şikeli oylama ile sanık sandalyesine oturttu.

Afganistan’ daki Taliban, bir anda nasıl da Talabani oldu? BOP eşbaşkanları Yahudi Barzani ve Talabanilerle masalara oturdu, PKK terör örgütü lideri ermeni Artin Agopyan’ ı , namı diğer ABD- ullah Öcalanı akladı. Peşmerge Yahudi Barzani, Obama’ nın aklına uyanlarla birlikte Türkiye’ de Diyarbakır’ ı yeşil sermayesi ile yıldızlaştırdı!

AİHM ‘ de uyduruk soykırım müzakereleri ardı ardına gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyeti Kuruluş Anayasamıza yönelik ABD emperyalizmine boyun eğen siyasi partilerin aracılığı ile TBMM’ ye kadar uzanan ekonomik, kültürel ve siyasi olayları bizzat etkileyen gayri milli kanun teklifleri ile , uyduruk açılım saçılımlarla anti-demokratik seçimlerle gayri milli Anayasa’ ya doğru artık tamamen AB- D ve Büyük İsrail Projesine yönelik ABD- Başkanlık Sistemini sonunda yerel işbirlikçileri yardımı ile gerçekleştirdiler.

Ilımlı İslam bile haddini aştı; Bölücü ağızda Kur’ an – Kerim bile çıktı. Bölücülerin de ılımlı İslam’ ı oldu, peygamberleri ise Fetullah Gülen oldu! Tüm bombaları önceden bilip sessiz kalan MİT ‘ de böylece F- CİA oldu!(5)

Yarı Başkanlık, yok Türk usulü Başkanlık, yok Yeni Türkiye, yeni Osmanlı saçmalığı ile artık tam anlamı ile Senato sistemine doğru ilerleyen Türkiye siyaseti artık resmen gayri milli şekle girmiş ve Cumhuriyetin Kuruluş felsefesinden tamamen uzaklaşmış, milletin iradesi ve egemenliği de ABD emperyalizmine devredilmiş durumda !

Şimdi tam da uluslar arası terör örgütleri gölgesinde genişletilmiş BOP odaklı aslında yurt geneline genişletilmiş hıyanettir aslında. Bu neyin Anayasası? Bu neyin Baş= kanlığı diye herkes sormalı kendine….(6)

İşte Barak Hüseyin obama = canlı bomba şimdi Trumpla başka bir manevra yapıp Rusya’ nı da ihanete sürükleyerek bu sefer EL- Bab’ da yapılmış aslında hıyanet Ateşkes ‘ i ile Avrasya’ ya tecavüz demokrasisinin gözdağını veriyor.1000 ladin= 1000 odalı saraylara taşındı. Demokrasi öyle şiddetlendi ki; Birden bire sanki yıldırım mı çaktı gökten zembille yere 1000 Ali Yıldırım düştü. El Bab= El BOP oldu… El BOP şimdi Türk dünyasını İran Merkezli yakacak, yine oluk oluk kanlar akacak, Erivan Van’ a taşınacak, İran Azerbaycan’ a el uzatacak. El- Bab Avrasya’ yı da yakıp kavuracak! Ne kültür, ne medeniyetten eser kalacak. Afrikalı zenciler, bahtsız bedevilerle birlikte ılımlı islam rüzgârlarını ” Bir Millet, İki Devlet” Azerbaycan ve Türkiye’ ye doğru estirecek. İşte yeni Dünya düzeni böyle şekillenecek, harmanlanmış dinler arası savaş ılımlı islam adı ile Türk ve Müslüman kanı dökülerek devam edecek. Ulus devletler bölünecek, bu anayasa bölücü ve gerici Anayasa’ dır. Tek adamın banayasasıdır. Gayri milli, anti laik ve anti demokratiktir. Kapital sermayedarları destekleyen bu anayasaya karşı anti emperyalist duruş sergilemek her Türk vatandaşının öncelikli sorumluluğudur.

İşte anlatmak istediklerimi umarım anlatabilmişimdir; ana işgal altında.Önce anaya yapılan tecavüz önlenmelidir. Ana düşman elinden kurtulmadıkça Anayasa yapılmaz. Anayasa yıkılmışsa o hâlde neden siyasi partiler var? Siyasi partiler nasıl oldu da analarını düşmana sattı, şimdi hangi yasa ile analarını kurtarmaya çalışıyorlar? Analar Ağlarken; “Ana, yasa ile kurtulmaz! Ana, kan dökülerek kurtulur ve anaların göz yaşı da işte böylece dinmiş olur!

ANALAR AĞLIYOR EFENDİLER;”Ya İstiklâl, Ya Ölüm!”

O kadar demokrasi demokrasi dediler ki en sonunda demokrasiyi de katledip el-birliği ile padişahı çatının da tepesine çıkardılar. “Ferman padişahınsa, dağlar bizimdir!”

Ne Mutlu Türküm Diyene, diyemeyenin canı cehenneme!

Fidan KORKMAZ 
Türk Milletinin Özgür ve Bağımsız Bir Ferdi 
1.01.2017

KAYNAK:

1.Son Dakika: Reina’da alçak saldırı! Çok sayıda ölü ve yaralı var

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-reinada-noel-baba-kiyafetiyle-silahli-saldiri-40323311

2.Obama’dan TÜRKİYE TALİMATI!

https://sarizeybekhaber.com.tr/obama-dan-flas-turkiye-talimati

3.Van’da Obama’ya davullu zurnalı kutlama

http://www.hurriyet.com.tr/vanda-obamaya-davullu-zurnali-kutlama-10309002

4.Mustafa Topaloğlu Obama şarkısı Video Klip

https://www.youtube.com/watch?v=VY20uWIQ1RI

5.Ermeni Yazar Gerçeği Açıkladı – Fethullah Gülen Ermenidir
http://www.asikurtlar.com/ermeni-yazar-gercegi-acikladi-fethullah-gulen-ermenidir.html

 

6.IŞİD Antalya’da örgüt üyelerine para sağlamak amacıyla büro açtı…

https://sivrisinekcaz.blogspot.com/2016/07/mit-emniyet-uyudu-isid-antalyada-ofis.html

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: