Sefer Taş 1 Eylül 2015 günü Kilis te kaçakçılarla  sınır hattında girdiği çatışmada esir düştü.Kaçakçılar askerimizi ışid e teslim etti.1.5 yıldır örgütün elinde tutsaktı .Fethi Şahin 4.5 aydır ışidin elinde tutsaktı.Muhtemelen jandarma istihbaratçısı olarak örgüte sızmış ve muhtemelen ifşa olup tutuklanmıştı.1.5 yıldır hiçbir hükümet ve askeri yetkili ailelere tatmin edici açıklama yapmadı.Askeri yetkililer sadece çocuklarının Rakka da bir hapishanede tutulduğu yönünde bilgilendirme yaptı o kadar.Size ilginç bir bilgi vereyim Sefer Taş kaçırıldıktan sonra hiç bir muhalefet partisi bu çocuklarla ilgilenmezken o kızdığımız politikalarını hiçbir zaman beğenmediğim ve şu an milletvekilleri tutuklanan hdp li Iğdır milletvekili Mehmet Emin Adıyaman TBMM ye 01.12.2015 te esir düşmüş askerler için soru önergesi vermiş. 

TSK niçin bu kadar duyarsız kaldı. Çünkü Türk askeri örf ve adetlerine göre esir düşeceğine ölseydi daha iyiydi. Hatta yandaş kalem Fâtih Tezcan a göre bu hunharca yakılarak katledilen  askerler vatan hainiydi. 

Ama Fatih Tezcan şunu atlıyordu Değil Türkiye Cumhuriyeti ,Türk tarihinde Cengizhan dan bu yana karargahında derdest edilmiş hiçbir genel komutan yoktu ,Hulusi Akar  esir edilene  kadar.

Bunlardan daha enteresan olanı Atatürkçü, milliyetçi ,vatansever geçinen  Vatan partisi, tgb, aydınlık, ilk kurşun gazetesi gibi vatanseverler bunlar montajdır diyerek hükümet yanlısı politika izliyordu. Niye böyle konuşuyorlar  anlamış değilim. Siz hükümetin gizli ortağımısınız ? Hayır bunu açık açık söyleyin biz de bilelim ve size inanan gençlere diyelim ki “siz  aydın ve pırlanta gibi dinamik Türk gençlerini Pasifize etmek için kurulan bu örgütlerden ayrılın ve gerçek Atatürkçü, Türkçülere katılın. “

 Atatürk ve vatan sevgisiyle gençleri nasıl aldattığınızı anlatalım.

——–

Katiller videoyu özellikle 22 Aralık günü yayınlamış gibiydi. 102 yıl evvel Sarıkamış ta 23 bin askerimiz tek kurşun sıkmadan donarak öldüğü günün yıl dönümünde ,zamanında Türk hükümetinin desteklediği terör örgütü tarafından yakılarak şehit edildi. Allahü ekber dağlarında şehit olduğu günlerin yıl dönümünde Allahü ekber nidalar  arasinda yakılarak şehit edildi.

Ve biliyormusunuz ölürken ağızlarından çıkan son kelime ne vatan ne milletti

A N N E Y D İ ….

 

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: