Ülkemizdeki basın halen “7 terörist etkisiz hale getirildi” deyip teröre kurban gidenlere ise “Ölü” diyorsa bu ülkede ne terör ne de terörist biter! Teröriste “Gebertildi!” yaşamını yitiren vatandaşlara da “Şehit” diyemeyen basın da Terör örgütlerinin ve Küresel Çete ve İşbirlikçilerinin basın yayın organıdır…

Ülkemizde halen Vatan haini İngiltere Kuklası Dersim İsyancısı Yobaz, gerici ve bölücü Seyit Rıza’nın adının verildiği heykeli Tunceli’de var oldukça; Türk düşmanı Şeyh Sait piçinin adı ve heykeli Diyarbakır’da olduğu sürece; vatan hainlerinin adları hastanelere verildiği sürece; spor takımlarının adları teröristlerin gönlünü okşayacak şekilde Amedspor, Osmanlıspor olduğu sürece ne sporda ne sanatta milli kalkınmadan sözedilebilir. Millet illete dönüşür, toplum aklını kaçırarak cinnet geçirir! Bu durumda söyleyin bakalım kim terörle hangi şekilde ve hangi yöntemle, nasıl mücadele ediyor?

 

Hain dedelerinin torunları, Demokratik teröristlerle bir-leş-miş; asil yüce Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti devletine karşı mücadele ediyor. Fahişe medya da bunları aktarıyor! Kim kimi kandırıyor? Spor takımları her futbol öncesi stada “terörü Lanetliyoruz” pankartları ile çıkacağına asıl Vatan Hainlerinin gönlünü okşayan bölücü yer adlarına ve takım isimlerine önce karşı çıksınlar…

Beşiktaş’ta 44 can gitti, ardından Kayseri’ye ateş düştü. Sizin terörle mücadeleniz bu mu? Teröristlere taviz vererek bölücülüğü temsil eden yer ve spor kulüp adları vermek mi? Bu mu yeni Türkiye? Bu mu Spor, bu mu sanat? Bu mu milli kalkınma? Bu mu terörle mücadele?

 

Bebek ve en az 45 bin kişinin katili ermeni ArtinAgopyan namı diğer APO piçinin de adını meydanlara verecek misiniz, heykelini dikecek misiniz?

Amed ve Osmanlısporla onur duyarak karşı karşıya gelen takımlar, acaba hangi derbiye hazırlanıyorsunuz? Şimdi bazıları diyecek ki; “UEFA istedi, yok bilmem barış ve kardeşlik için canım ne var sanki bunda” öyle mi? Cemaate verdiğiniz gibi, UEFA’ya da ne isterse verecek misiniz? Ne çok meraklıymışsınız ermeni piçleri ile top oynayıp maç yapmaya? Tanrının Laneti üzerinize olsun, yüce Tanrım Türk Milletini sizin şerrinizden korusun!

 

Arkadaşlar!

HDPKK binalarını basmak yıkmak ne işe yarar. Yakın geçmişte bunu fitne merkezi Osmanlı Ocakları “Bozkurt” işareti yaparak yoz kurtları etrafına topladı; bir çok ilde HDPKK büroları yakıldı, yıkıldı. Hatta Ankara Genel Merkezi bile saldırıya uğratıldı. Sonra ne mi olmuştu? 1 Ay geçmeden bu Demokratik teröristler aynı ofislerini yeniden açtı, hatta bazıları daha ihtişamlı geniş ofislere taşındılar. Demem o ki HDPKK’yı TBMM’de bulunduranlar HDPKK’dan daha çok suçlu! Kuklayı değil, kuklacıyı vurmak lâzım önce. İşte o zaman etkin bir sonuç alınabilir! HDPKK’nın ne halt olduğu açık…

“Milliyetçilik” ve “Cumhuriyetçilik” ilkelerini kendilerine maske yapıp gizlenenler; Cumhuriyetimizin altını oyan sözde dindarım Müslüman’ım deyip milleti kindar yapanlar ne olacak? HDPKK gider, IŞİD gelir. O parti gider, diğeri gelir. Asıl önemli olan sakallı cüppeli başı feslileri, hurafeci ve bölücüleri, ılımlı rahibeleri, devrim çarşafına bürünmüş rengarenk LGBT küresel taşeron kahpeleri ülkemizden temizlemeli! Dolayısı ile asıl hedef yok edilmeyecekse sokağa çıkmak kendi ayağına kurşun sıkmak demektir! Tek tek kendi ayağınla oltaya düşmek demektir! Biz bu filmi geçen sene gördük, HDPKK’yı daha fazla azdıran ve HDPKK’ya daha fazla taviz veren yandaş muhalefet destekli iktidarın yaptığı icraatlar da ortada! Yok illa siyasi partilerle uğraşmak istiyorsanız o halde eşit olun; bu ülkeyi bu hale getiren tüm siyasi partilerin il ve ilçe teşkilatlarını başına yıkın. Birine dokunup diğerine dokunmamakla her şey düzelecek mi sanıyorsunuz? Adil olun, unutmayın birini suçlarken diğer parmaklarınız sizi işaret ediyor! Herkes kendi yaptığı ile yüzleşsin. Oy verip başa getirdikleriniz değil mi bugün ülkemizi bu hale getiren? İşte SEÇSİS şikeli sandıklara koşup verdiğiniz “Oy”lardır bugün birer kurşun olarak üstümüze yağan! “İster mermi kullan, ister oy pusulası, insan, iyi nişan almalı; Kuklayı değil, Kuklacıyı vurmalı!” diyor Malcolm X

 

Yaşamasın Halk-ların Demokrasisi! Yaşamasın Özgürlük-ler! Yaşamasın Ilımlı İslâm Hurafeciliği! Yaşamasın böylesi Demokrasi!

 

Yaşasın asil ve yüce Türk Milleti, Yaşasın Lâik ve Özgür, Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Devleti!

 

Kahrolsun sermaye ve onun sadık çocuğu sömürgeciliğin Ilımlı İslâm ve Dinler Arası Diyalog neferleri!

 

“Bir işçi olma arzusunda eve para getirme sevinci içinde yaşamak ne güzel bir duygudur, küçük zengin olmaktan kurtulmak gerek!”

 

‘’Ne Mutlu Türküm Diyene’’, diyemeyenin canı cehennemin dibine!

 

Fidan KORKMAZ

Türk Milletinin Özgür ve Bağımsız Bir Ferdi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: